Blog

HomeInformacjeWirtualne biuro Tychy – ciekawa alternatywa dla twojego biznesu
Wirtualne biuro

Wirtualne biuro Tychy – ciekawa alternatywa dla twojego biznesu

Wirtualne biuro, jest to jedna z alternatyw dla posiadania stacjonarnego biura. W dzisiejszych czasach, kiedy sporo biznesów prowadzonych jest głównie w Internecie wynajem stacjonarnego biura w niektórych szczególnych wypadkach staje się nie tylko nieopłacalne, ale również całkowicie zbędne. Wirtualne biuro, zwane również e-biuro lub z angielskiego Virtual Office to forma outsourcingu, która pojawiła się jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Pionierem takiego rozwiązania był Ralph George, którego firma jako pierwsza na rynku oferowała usługę wirtualnego biura.

Wirtualne biuro w Tychach

Dzisiaj dla wielu firm, wirtualne biuro to nie tylko sposób na ograniczenie kosztów, ale również prestiż. Wiele firm bowiem może skorzystać z marki jaką ma dane centrum biznesowe lub popularny na lokalnym rynku biurowiec, jak np. ESTETYCZNA 4 w Tychach. Tym sposobem młode przedsiębiorstwa mają szansę zaistnieć oraz wyróżnić się na tle konkurencji niedużym kosztem. Usługa wirtualne biuro to z reguły nie tylko sam adres do posługiwania się w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami. To również odbiór i skanowanie tradycyjnej korespondencji pocztowej, zarządzanie korespondencją via fax, nierzadko również zarządzanie skrzynka mailową. Na rynku usług wirtualnego biura możemy również spotkać się z możliwością obsługi prawnej czy księgowej a także wsparcia przy rejestracji nowych podmiotów gospodarczych w KRS, US, ZUS, czy GUS.

Biuro wirtualne – Tychy, Estetyczna 4

Kolejną wartością dodaną przy zdecydowaniu się na wirtualne biuro jest całkowita elastyczność pod względem lokalizacji. Jest to duży atut, zwłaszcza dla dopiero co rozwijających się firm oraz tych, które działają głównie w Internecie. Nie możemy zapomnieć również o anonimowości prywatnych danych. Właściciele młodych firm na początku swojej działalności a także sklepy internetowe czy inne formy działalności w Internecie jak np. portale internetowe, czy blogi, nierzadko muszą na siedzibę firmy podać swoje miejsce zamieszkania, dlatego skorzystanie z usługi wirtualnego biura w ich przypadku jest również optymalnym rozwiązaniem. Dzięki tej usłudze chronią swoje dane. Centrum biznesowe ESTETYCZNA 4, jako wysokiej klasy biurowiec, w swojej ofercie również ma usługę wirtualnego biura. Szczegóły pod nr tel. 730-810-320.

Zostaw komentarz