Blog

Read More
e4-klasybudynkow

Klasy budynków biurowych – co oznaczają?

Wprowadzenie klasyfikacji budynków biurowych ma związek z rozwojem technologii, pojawianiem się nowych rozwiązań zarówno w dziedzinie budowlanej, jak i wyposażenia wnętrz. Spełnianie konkretnych kryteriów pozwala na przynależność budynku do danej klasy, jednak ze względu na dynamiczne zmiany na rynku, taki przydział z czasem może ulec zmianie. Poniżej przybliżamy zasady dotyczące klas budynków biurowych.

Read More
office-2009693_960_720

Co to fit-out? Poznaj znaczenie i korzyści!

Prowadzenie firmy zazwyczaj wiąże się z koniecznością ponoszenia dużych kosztów. To właśnie dlatego wielu przedsiębiorców szukając oszczędności, decyduje się na długoterminowe wynajmy powierzchni biurowych. Co jednak zrobić, aby pozyskaną przestrzeń w pełni dopasować do potrzeb firmy i przewodniego designu? Z pomocą przychodzi nowoczesne rozwiązanie, jakim jest fit out. Sprawdź, co to takiego.

Read More
biuro wirtualne

Zalety wirtualnego biura

Coraz większy odsetek przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z usług wirtualnego biura. Dotyczy to nie tylko początkujących biznesmenów. Praktykują to także firmy, które od jakiegoś czasu działają na rynku, ale szukają nowych rozwiązań, które pomogą im usprawnić pracę.

Read More
Biuro Idealne

Czy warto zainwestować w budkę akustyczną do biura

Z rozwiązaniem typu open space w przestrzeniach biurowych, spotkać można się coraz częściej. Choć na początku wydawało się to być najlepszym możliwym pomysłem, obecnie coraz częściej zauważa się, że nie zawsze jest to najkorzystniejsze rozwiązanie. Wszystko ze względu na to, że przestrzeń open space bywa głośna i chaotyczna, a to znacząco wpływa na możliwość koncentracji i efektywnej pracy. Wiele osób wręcz nie odnajduje się w takich warunkach i w efekcie działa o wiele gorzej.

Read More
work-5382501_960_720

Wyciszenie biura – praca bez przeszkadzania sobie nawzajem

Dużo osób preferuje pracę w biurze ze względu na kontakt z innymi osobami, możliwość przeprowadzenia burzy mózgów czy po prostu wygodę, z jaką wiąże się praca w sprawdzonych i dopasowanych warunkach. Zdarza się jednak, że coś staje na przeszkodzie i sprawia, że praca w biurze nie do końca jest taka, o jakiej się marzyło. Głównie ze względu na hałas. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób wyciszyć biuro, aby nie przeszkadzać współpracownikom. To najlepszy sposób na uzyskanie skupienia.

Read More
work-5382501_960_720

Tanie biuro w Tychach – skorzystaj z Estetyczna4

Zakładając swój własny biznes, bardzo ważne jest to, aby znaleźć dla niego również odpowiednie biuro. W przypadku niewielkich działalności można prowadzić ją samodzielnie z domu albo przy pomocy wirtualnego biura. Komplikacje pojawiają się, wtedy gdy zatrudnia się więcej osób i należy zorganizować dla nich odpowiednie stanowisko pracy. Właśnie wtedy najlepszą możliwością będzie skorzystanie z opcji wynajmu biura. Zwłaszcza że, takich przestrzeni biurowych w każdym mieście pojawia się coraz więcej.