Blog

HomeInformacjeJak znaleźć lokal usługowy w Tychach?
stół do pracy laptop lokale w Tychach

Jak znaleźć lokal usługowy w Tychach?

Południe Polski od ponad stu lat tętni życiem pod kątem biznesowym. Kiedyś to miejsce stanowiło Centralny Okręg Przemysłowy i opierało się w gigantycznej mierze na wydobyciu węgla. Dzisiaj czarne złoto także stanowi pokaźny kapitał dla regionu, jednak do głosu zaczynają dochodzić także usługi, coraz szerzej rozpychające się na przemysłowym Śląsku. Spis treści:
  1. Centrum biznesowe na południu Śląska
  2. Nie tylko pracownicy biurowi
  3. Estetyczna 4 – rozwiązanie dla każdego!

Centrum biznesowe na południu Śląska

Oddalone o kilkadziesiąt kilometrów od zagłębia węglowego Tychy swoją sławę zawdzięczają przede wszystkim browarowi, w którym warzy się jedno z najpopularniejszych piw w kraju. Swoje siedziby mają tutaj firmy nie tylko o znaczeniu regionalnym, ale również krajowym i międzynarodowym. Nie można również zapominać o korzystnym połączeniu z innymi miejscami w kraju. Wszystko to dzięki bliskości drogi ekspresowej S1, która łączy północną część Polski z południową, a także komfortowemu dojazdowi do lotniska międzynarodowego położonego przy Katowicach.

Nie tylko pracownicy biurowi

Model pracy od dziewiątej do siedemnastej cały czas stanowi najpopularniejsze rozwiązanie. Coraz większa grupa osób decyduje się na tzw. freelancing. Ten koncept polega na wykonywaniu zleceń z określonym czasem realizacji. Nie ma znaczenia, w jakich godzinach będziemy się nim zajmować – projekt ma być zakończony w odpowiednim terminie. Zazwyczaj takie osoby mogą pracować z dowolnego miejsca na świecie. Wielu freelancerów decyduje się na wykonywanie swoich obowiązków z domowego biura lub kanapy czy nawet łóżka. Ostatnie kilkanaście miesięcy i ograniczenia w przemieszczaniu się sprawiły, że niektórzy pracownicy wykonujący swoje obowiązki zdalnie wręcz marzą o wyjściu ze swoich czterech ścian. Właśnie dla takich osób przygotowuje się strefy do pracy wspólnej, czyli przeznaczone do co-workingu.
Więcej informacji o lokalach usługowych.

Estetyczna 4 – rozwiązanie dla każdego szukającego lokalu usługowego w Tychach

Bez wątpienia Tychy posiadają bardzo duży potencjał biznesowy. Mowa tutaj zarówno o dużych firmach, jak również przedstawicielach małych i średnich przedsiębiorcach, a także freelancerach. Nasz nowoczesny biurowiec posiada bardzo szeroki wybór metrażu, a także przestrzeń przeznaczoną dla indywidualnych zleceniobiorców. Takie rozwiązanie sprawia, że jesteśmy otwarci dla każdego. Nie można również zapominać o komfortowej lokalizacji w centrum miasta zarówno dla mieszkańców, jak również partnerów biznesowych dojeżdżających z Katowic lub innych miejsc w kraju. Warto wspomnieć także o zielonych terenach, które otaczają nas biurowiec.