Blog

HomeInformacjeLokale użytkowe Tychy Estetyczna 4 – estetyczne nie tylko z nazwy
ręczne podpisywanie dokumentów

Lokale użytkowe Tychy Estetyczna 4 – estetyczne nie tylko z nazwy

Poszukując miejsca na siedzibę dla swojej działalności, sprawdzamy wiele dostępnych na rynku nieruchomości opcji. Zaczynając swoją przygodę w biznesowym świecie, nie wybieramy ogromnych przestrzeni biurowych, lecz mniejszych z łatwym dostępem do infrastruktury i komunikacji. Taką propozycję ma dla nas śląskie miasto Tychy.

Miasto wielkich możliwości

Tychy to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się lokalizacji w kraju. Swój kapitał inwestują tu nie tylko rodzime firmy, ale też zagraniczne. Na terenie miasta znajdziemy między innymi zakłady korporacji japońskich, amerykańskich, włoskich, niemieckich i austriackich. Nie można oczywiście zapominać o najbardziej rozpoznawalnym symbolu miejskiej gospodarki, jaką są zakłady browarnicze, a mianowicie Kompania Piwowarska — Browar Tychy. Jednak, jak wcześniej wspomnieliśmy, to śląska aglomeracja sprzyja nie tylko wielkim inwestorom, ale wspiera także raczkujących dopiero przedsiębiorców. Dla nich w ramach swojej infrastruktury oferuje atrakcyjne przestrzenie biurowe, takie jak te, mieszczące się pod adresem Estetyczna 4.

Lokale użytkowe Tychy — Estetyczna 4

Kompleks biurowy przy ulicy Estetyczna 4 to niezwykle nowoczesne powierzchnie biurowe, z których skorzystać może każdy poszukujący odpowiedniego miejsca na prowadzenie firmy. Lokale są nie tylko utrzymane w wysokim standardzie, którego nie powstydzi się żaden biznesmen. Autorzy projektu i zarządzający obiektem zadbali, by użytkownikom biurowych przestrzeni niczego nie zabrakło. Do biurowca doprowadzone są dwa światłowody z niezależnych od siebie źródeł, więc w razie awarii u jednego z dostawców nadal pozostajemy online i nie musimy przerywać swojej pracy. Co więcej, w budynku, w którym mieszczą się lokale użytkowe Tychy, funkcjonuje serwerownia, w której korzystający z biur na Estetycznej mogą zorganizować swoje centrum danych. Nie zabrakło tam także podłączeń telefonicznych, których liczba jest nieograniczona. Zależnie od indywidualnych potrzeb biura można korzystać z każdej ilości linii operatora Orange lub skorzystać z usługi firmy Media-Com. Czy ktoś inny da nam na start takie możliwości?

Lokal użytkowy Tychy — wszystko w jednym miejscu

Wybierając na siedzibę firmy lokal użytkowy Tychy w kompleksie Estetyczna 4, zyskujemy nie tylko nowoczesną i przyjazną przestrzeń do pracy. Cały biurowiec to tak naprawdę niemalże samo wystarczająca jednostka. Znajdziemy tu wszystko, co do sprawnego prowadzenia biznesu jest potrzebne. O sieci internetowej i telefonicznej już mówiliśmy. W budynku Estetyczna 4 funkcjonuje placówka Poczty Polskiej. Dzięki temu nie musimy tracić czasu na spacery do innych punktów, a rozsyłana przez nas korespondencja firmowa trafia do odbiorców zdecydowanie szybciej. W okolicy obiektu znajdziemy też bary i restauracje. Dla tych jednak, którzy nie chcą marnować ani chwili ze swego cennego czasu, udostępniono przestronny aneks kuchenny połączony z jadalnią, gdzie można przygotować ciepły posiłek, kawę, herbatę. Dodatkowe udogodnienia, takie jak klimatyzacja czy inteligentny system ogrzewania tylko podnoszą atrakcyjność tego miejsca.