Blog

HomeInformacjeNowoczesny biurowiec w Tychach – biura do wynajęcia
render-2001817_1280

Nowoczesny biurowiec w Tychach – biura do wynajęcia

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach coraz większym zainteresowaniem cieszą się lokale usługowe. Nie ma się co dziwić — w końcu praktycznie każda firma poszukuje przestrzeni do realizowania swoich celów oraz zadań. Dotyczy to zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak również wielkich korporacji. Estetyczna4 to najlepsze miejsce w Tychach, jeżeli poszukujesz przestrzeni biurowej na wynajem. Spis treści:
  1. Dlaczego Tychy?
  2. Połączenie tradycji z nowoczesnością
  3. Łatwość komunikacyjna

Dlaczego Tychy?

Cała aglomeracja śląska słynie nie tylko z pracowitości, ale również z innowacyjnych rozwiązań. To właśnie dlatego od ponad stu lat należy ona do kluczowych miejsc na mapie gospodarczej całego kraju. Tychy w żadnym stopniu nie są wyjątkiem. Chociaż są one oddalone o kilkadziesiąt kilometrów od jej centralnej części, wieloletnia tradycja robienia biznesów w tym mieście pozwala na rozwój rozmaitych gałęzi. Nie można także zapominać o znacznie niższych kosztach utrzymania oraz, przede wszystkim, konieczności dywersyfikacji rynku skupionego najczęściej w największych miastach w kraju.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Chociaż nie chcemy wracać do czasów komunistycznych, doceniamy niektóre rozwiązania architektoniczne z tamtego okresu. Dlatego właśnie budynek Estetyczna4 cechuje się zarówno nowoczesnymi dodatkami, jak również tradycyjnym sznytem. W tym miejscu jeszcze kilkadziesiąt lat temu stał bardzo istotny pod kątem państwowym budynek, w którym mieściły się biura Telekomunikacji Polskiej oraz Poczty Polskiej. Czuć w nim zarówno wieloletnią historię, jak również udogodnienia do jak najlepszej realizacji usług. Znajdziemy tutaj zarówno standardowe powierzchnie biurowe, jak również strefy przeznaczone do co-workingu z aneksem kuchennym. Warto także wspomnieć o pracownikach administracyjnych, którzy w razie pytań rozwieją wszelkie wątpliwości. Szukasz biura na wynajem w Tychach? Sprawdź nas!

Łatwość komunikacyjna

Położenie Tych na mapie Polski pozwala na bliski kontakt z kontrahentami z różnych regionów kraju. Autostrada A1 pozwala na bardzo szybkie dotarcie samochodem nie tylko do Katowic i innych miast aglomeracji śląskiej, ale także do Łodzi. Patrząc w drugą stronę, mamy bardzo blisko położoną granicę czeską, dzięki czemu możemy nadać naszej firmie charakter międzynarodowy. Pozwala to na jej dynamiczny rozwój nie tylko w przypadku największych firm działających na wielu rynkach, ale także dla małych oraz średnich przedsiębiorców, których cechuje oszczędność oraz racjonalne wydawanie zarobionych pieniędzy.