Blog

HomeInformacjeNowy biurowiec w Tychach – Estetyczna 4
folders-1540592-1600x1200

Nowy biurowiec w Tychach – Estetyczna 4

Wiele mniejszych i większych firm w Tychach poszukuje obecnie wysokiej klasy przestrzeni biurowych. To właśnie dla nich powstał w samym centrum miasta biurowiec – Centrum Biurowe ESTETYCZNA 4. To miejsce nowoczesne, spełniające wszelkie standardy i wymagania najemców.

Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta, co stanowi największe udogodnienie, zarówno dla najemców, jak i przyszłych klientów odwiedzających to miejsce; bez problemu można tu dojechać komunikacją miejską. Biurowiec znajduje się w otoczeniu terenów zielonych, co również korzystnie wpływa na komfort pracowników i klientów.

Sam budynek spełnia wszystkie standardy, jest zaliczany do biurowców inteligentnych. Estetyczna4 to  monitorowany przez całą dobę parking, z miejscami zarówno dla aut najemców (29 miejsc parkingowych), jak i ich klientów (13 miejsc parkingowych).

Wnętrza są nowoczesne, przestronne i jasne. Administracja oferuje wszelką pomoc przy urządzaniu, doborze mebli biurowych oraz innych elementów wystroju, które mogą przydać się podczas codziennej pracy. Centrum Estetyczna4 wspiera model pracy typu coworking, co oznacza, iż zaplanowana jest wspólna przestrzeń, którą stanowić będzie duża, przestronna i wygodna kuchnia oraz jadalnia dla wszystkich pracowników. Ponadto zapewnione będzie miejsce dla osób palących.

Budynek posiada wszystkie media, stały i stabilny dostęp do szybkiego Internetu, wszystkie pomieszczenia są ogrzewane i klimatyzowane. Biurowiec wyposażony jest w inteligentny system zarządzania, który z pomocą czujników sam reguluje temperaturę i wilgotność powietrza, a także zapewnia bezpieczeństwo i dostęp do budynku jedynie osobom upoważnionym. Jest to jedna z najlepszych ofert przestrzeni biurowych w mieście.

Zostaw komentarz