Blog

HomeInformacjePowierzchnia biurowa w Tychach
powierzchnia biurowa, schody

Powierzchnia biurowa w Tychach

W całym kraju od kilkunastu lat można zauważyć zmiany w strukturze zatrudnienia. Coraz więcej osób przenosi się z sektorów rolniczych oraz przemysłowych do szeroko rozumianych usług. Ten trend można zauważyć nie tylko w największych aglomeracjach Polski, ale również w mniejszych ośrodkach miejskich, takich jak Tychy. Spis treści:
  1. Nie tylko browar
  2. Połączenie tradycji z nowoczesnością
  3. Lokalizacja ułatwiająca funkcjonowanie

Nie tylko browar

Oczywiście Tychy kojarzą się w dużej mierze z produkcją piwa oraz dystrybucją do wielu zakątków Polski, Europy, a nawet świata. Jednak w samym mieście można znaleźć bardzo dużą liczbę partnerów biznesowych, którzy cenią sobie wysoką jakość współpracy z władzami. Nie można także zapominać o dużej bazie klientów, zarówno tych indywidualnych jak i biznesowych. Tychy od lat stanowią bardzo istotny punkt na mapie ekonomiczno-gospodarczej w południowej Polsce i nic nie zapowiada jakiejkolwiek zmiany w tym aspekcie.

Powierzchnia biurowa w Tychach – połączenie tradycji z nowoczesnością

Sam biurowiec mieszczący się przy ulicy Estetycznej 4 posiada wielkie tradycje, związane jeszcze z poprzednim ustrojem. To właśnie tutaj znajdował się jeden z najważniejszych oddziałów Telekomunikacji Polskiej, która w latach 70. i 80. była wspierana przez państwo. Do dzisiaj funkcjonuje tutaj oddział Poczty Polskiej. Chociaż żyjemy w dobie internetu, cały czas wiele spraw trzeba załatwić drogą tradycyjną, a bliskość poczty z pewnością ułatwia funkcjonowanie każdego biznesu. Oczywiście cały budynek został odrestaurowany. Widać to wyraźnie nie tylko w wyglądzie oraz szeregu udogodnień – szerokopasmowy internet, klimatyzacja – ale również po liczbie przedsiębiorstw wykorzystujących przestrzeń biurową w Tychach w oferowanym przez nas budynku. Znaczącą część stanowią firmy zajmujące się IT oraz telekomunikacją. Szukasz biura na wynajem? Sprawdź naszą ofertę!

Lokalizacja ułatwiająca funkcjonowanie

W samych Tychach trudno o lepszą lokalizację na powierzchnie biurowe. W dzisiejszych czasach rzadko kiedy można natrafić na biurowiec w centrum miasta, będący jednocześnie otoczony terenami zielonymi. Nie można również zapomnieć o połączeniu z innymi regionami naszego kraju. Cała aglomeracja śląska jest doskonale skomunikowana nie tylko drogami krajowymi oraz ekspresowymi, ale także połączeniami kolejowymi. Jeżeli chodzi o dojazd na najbliższe lotnisko, to zajmuje on niecałą godzinę do lotniska w Pyrzowicach, podobnie jak do podkrakowskich Balic. Wszystko to dzięki bliskości drogi ekspresowej S1 łączącej północ Polski z południem oraz autostrady A4, ciągnącej się od niemieckiej granicy, aż po Podkarpacie i granicę z Ukrainą.