Blog

HomeInformacjeCoworking – nowa perspektywa pracy
Estetyczna 4 Coworking

Coworking – nowa perspektywa pracy

Coworking w języku angielskim oznacza możliwość wspólnej pracy w wynajętym biurze. Jest to ciekawa alternatywa dla pracy w domu lub pracy we własnym lokalu/biurze. Ta forma zyskuje coraz większa popularność nie tylko w krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych ale również w Polsce. Najczęściej z coworkingu korzystają freelancerzy, pracownicy wykonujący tak zwane wolne zawody a także specjaliści działający na zlecenie. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż dla wielu osób praca w domu bywa nużąca i nie dająca pełnej satysfakcji, głównie z uwagi na brak kontaktu z innymi ludźmi. Nie każdy potrafi pracować w samotności i czerpać z tego przyjemność.

Z uwagi na rosnący trend współdzielenia powierzchni biurowej, w naszym kraju powstaje coraz więcej miejsc coworkingowych. Szczególnie w większych i średnich miastach. Są to specjalne miejsca, które umożliwiają komfortowe wykonywanie pracy i zapewniają pracownikom należyty spokój. Takim miejsce jest właśnie nasz biurowiec ESTETYCZNA 4, gdzie współdzielone biura dają możliwość stałego kontaktu z innymi osobami oraz otoczeniem.

W centrach coworkingowych pracownicy mogą z wspólnie korzystać z wolnej przestrzeni, takiej jak jadalnia, palarnia lub pokój wypoczynkowy. Jednak coworking zapewnia przede wszystkim prywatne stanowisko pracy, miejsce gdzie możemy swobodnie popracować i realizować projekty, bez obawy o jakiekolwiek zakłócenia w pracy.

Właściciele biurowców oferujących wynajem na zasadzie coworkingu zapewniają niezbędne pomieszczenia, wyposażenie biurowe, serwerownie oraz dostęp do Internetu. Doskonałym przykładem takiego centrum coworkingowego jest ESTETYCZNA 4 – biurowiec klasy A w samym centrum Tychów. Zapewnia on doskonałe warunki pracy wszystkim chętnym do wynajęcia przestrzeni biurowej wraz z możliwością pracy z innymi freelancerami.

Dużym atutem naszego biurowca, jest obecność w budynku placówki Poczty Polskiej. Usprawnia to nadawania i odbiór przesyłek w miejscu pracy. Ponadto, administrator biurowca oferuje również pomoc przy tworzeniu wystroju biura i wyborze mebli oraz niezbędnego do pracy sprzętu. Wszystkie pomieszczenia jakie wynajmujący mają do dyspozycji są komfortowe i są również klimatyzowane. Wspólna przestrzeń przygotowana jest z myślą o pracownikach, co zapewnia wygodę, bez względu na oferowane przez nich usługi i wykonywaną prace.

Reasumując – coworking i biurowce TAKIE JAK ESTETYCZNA 4 to znakomite miejsce pracy dla tych, którzy chcą mieć własne biuro i przestrzeń, ale jednocześnie nie chcą odcinać się od świata i innych ludzi.

Zostaw komentarz