Blog

HomeInformacjeLokalizacja biura magnesem na pracowników
Biurowiec Estetyczna 4

Lokalizacja biura magnesem na pracowników

Lokalizacja firmy jest jednym z istotnych elementów wpływających na pozyskanie przez firmę nowego pracownika. Zgodnie z danymi płynącymi z polskiej gospodarki jak również na podstawie raportów dotyczących rynku pracy, wynika, iż w Polsce powoli przechodzimy z rynku pracodawcy na rynek pracownika. Taki stan rzeczy determinuje pracodawców do oferowania pracownikom nie tylko wyższego wynagrodzenia, ale również dodatkowych konkurencyjnych benefitów pozapłacowych. Firmy najczęściej kuszą pracowników propozycjami zniżek na usługi medyczne, sportowe a także oferują szereg szkoleń branżowych.

Jednakże co w sytuacji, gdy kilka firm chce pozyskać tego samego specjalistę, oferując mu zbliżone zarówno wynagrodzenie jak i dodatki pozapłacowe? Wtedy pracownik zapewne zwróci uwagę na lokalizację miejsca pracyLokalizacja biurowca, w którym znajduje się siedziba firmy, to obecnie właśnie jeden z najczęściej analizowanych czynników wpływających na decyzję pracownika o wyborze pracodawcy. Najlepiej jak przyszłe miejsce pracy znajduje się w centrum miasta i ma zarówno rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej jak i sieć dróg umożliwiających dotarcie do pracy własnym samochodem.

Tak dobrze zlokalizowany jest właśnie biurowiec ESTETYCZNA 4 w Tychach. Jego położenie zapewnia bardzo dobry dojazd praktycznie z każdej strony miasta. Ale nie tylko. Bliskość tras takich jak droga krajowa nr 1 oraz DK 44 umożliwia bardzo łatwy dojazd osobom spoza Tychów. Z biurowca ESTETYCZNA 4 mamy również blisko do punktów usługowych oraz handlowych, na co również zwracają uwagę pracownicy decydując o wyborze nowego miejsca pracy.

Najlepsze biurowce, takie jak ESTETYCZNA 4 oferują swoim najemcom własne miejsca parkingowe.  Dodatkowo przy samym biurowcu przy ul. Estetycznej można również bezpłatnie parkować wzdłuż całej ulicy, gdzie jest kilkadziesiąt dodatkowych miejsc do parkowania. Z racji tego, że budynek jest zlokalizowany w samym centrum, bardzo łatwo dotrzemy do niego również komunikacją miejską. Tak doskonała lokalizacja niewątpliwie buduje i wpływa na przewagę firmy mieszczącej się w biurowcu w walce o upragnionego specjalistę.