Blog

HomeInformacjeKorzyści z parkingu przy miejscu pracy
Parking_estetyczna4

Korzyści z parkingu przy miejscu pracy

Każdy zmotoryzowany pracownik, który codziennie dociera do biura w centrum miasta doskonale wie, jak istotną kwestią jest dostęp do parkingu położonego blisko miejsca pracy. Niestety, problemy parkingowe narastają, zwłaszcza w większych miastach, gdzie ciężko jest znaleźć wolne miejsce parkingowe.

Problemy piętrzy fakt, iż wynajem miejsca parkingowego na stałe związany jest z ponoszeniem wysokich comiesięcznych kosztów, na które nie każdy może sobie pozwolić. Rzadko kiedy pracodawca jest w stanie zapewnić miejsca postojowe swoim pracownikom. Powodem tego stanu rzeczy jest dostępna przestrzeń albo raczej jej brak – powierzchnie biurowe są z reguły wynajmowane od prywatnych właścicieli budynków w centrach miast, gdzie parking jest zbyt mały (więc i ceny miejsca postojowego są bardzo wysokie) a w wielu przypadkach w ogóle nawet nie istnieje.

Dlatego wzorem do naśladowania dla innych administratorów biurowców powinna być nasza oferta biurowca ESTETYCZNA 4, komfortowego budynku klasy A zlokalizowanego w samym centrum Tychów. Przy naszym biurowcu zapewniliśmy bowiem przestronny parking zarówno dla najemców, jak i dla klientów firmy. Przygotowaliśmy dwadzieścia dziewięć miejsc postojowych, z których mogą korzystać pracownicy oraz trzynaście miejsc dla klientów.

Takie rozwiązanie niesie za sobą same korzyści. Poniżej kilka największych zalet, jakie zdaniem jego użytkowników gwarantuje parking przy naszym biurowcu ESTETYCZNA 4:
  • wygoda;
  • zwiększony komfort pracy;
  • oszczędności dla firmy;
  • dogodny dostęp dla klientów.
Obecnie posiadanie parkingu przy biurowcach jest jednym z koniecznych warunków stawianych przez podmioty wynajmujące biura. Niestety, tylko nieliczni administratorzy idą naszym śladem i są w stanie zapewnić takie udogodnienie swoim najemcom.  

Zostaw komentarz