Blog

HomeInformacjeCzym wyróżnia się budynek biurowy Estetyczna 4 na tle innych biurowców?
biurko laptop

Czym wyróżnia się budynek biurowy Estetyczna 4 na tle innych biurowców?

Z każdym rokiem przybywa nowych powierzchni biurowych na terenie Polski. Inwestorzy budowlani chętnie stawiają nowe biurowce, oferując przyszłym najemcom świetne warunki do pracy, a także udogodnienia sprawiające, że praca w takim budynku jest czystą przyjemnością. Na tle konkurencji wyróżnia się biurowiec Estetyczna4, który spełnia oczekiwania najemców w wielu aspektach.

Po pierwsze: lokalizacja

Budynek Estetyczna4 to biurowiec klasy A wyróżniający się przede wszystkim dogodną lokalizacją w ścisłym centrum biznesowym w Tychach. Widać, że lokalizacja takiej inwestycji została dobrze przemyślana przez inwestorów, ponieważ użytkownicy budynku mają dostęp do komunikacji miejskiej. W bliskim sąsiedztwie znajduje się stacja kolejowa oraz liczne przystanki autobusowe umożliwiające swobodne przemieszanie się po mieście. W ten sposób właściciele budynku zachęcają pracowników do korzystania z alternatywnych środków transportu w celu ochrony środowiska. Osoby podróżujące samochodem, mogą liczyć na liczne miejsca parkingowe na parkingu zewnętrznym dostępnym całą dobę. Dotarcie autem do biurowca Estetyczna4 nie stanowi żadnego problemu, ponieważ bezpośrednio obok położona jest droga krajowa 44, która umożliwia szybkie dotarcie do miejsca pracy. Położenie budynku jest wartością dodaną i świetną formą promocji dla firm, decydujących się na wynajęcie powierzchni biurowej w tym obiekcie. Z pewnością dogodne położenie budynku sprawiło, że wprowadziło się do niego już wiele prosperujących firm tj. Orange, Poczta Polska, Qarcata czy Tacholab. Szukasz powierzchni biurowej w Tychach? – sprawdź!

Po drugie: użyteczność

Estetyczna4 chcąc zapewnić najlepsze udogodnienia swoim najemcom, oferuje sprzyjające ludziom środowisko, w którym mogą czuć się komfortowo, jak w domu. Wszystkie rozwiązania zapewnione w budynku są kierowane dla wszystkich grup użytkowników. Z tego względu w budynku zapewniono m.in. rampę dla osób niepełnosprawnych oraz zatrudniono pracowników administracyjnych, którzy chętnie udzielają wszelkiej pomocy. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby użytkownicy mogli nie tylko pracować, lecz także korzystać z popularnych usług w czasie pracy. Dlatego najemcy mają do dyspozycji powierzchnię co-workingową, a także nowoczesny aneks kuchenny z komfortową jadalnią. Oprócz tego przebywający w pracy użytkownicy mogą zaspakajać swoje potrzeby prywatne, mając bliski dostęp do sklepów spożywczych, gabinetów lekarskich, instytucji publicznych oraz terenów zielonych. Więcej o lokalach użytkowych w Tychach

Po trzecie: architektura

Nowoczesny wygląd to kolejny element pozwalający wyróżnić się budynkowi Estetyczna4. Za uwagę zasługuje fakt, że budynek powstał na skutek całkowitego przebudowania starego obiektu wybudowanego w latach 70. XX wieku. Obecnie nowo powstały biurowiec jest wizytówką miasta, stając się równocześnie unikatową pozycją na polskiej mapie powierzchni biurowych.